Młodszy specjalista ds. hr

2024-04-27

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1751
OBOWIĄZKI:
- wspiera proces rekrutacji poprzez: preselekcję kandydatów, czynne uczestnictwo w spotkaniach rekrutacyjnych oraz rekrutację obcokrajowców, współpracę z agencjami pracy tymczasowej, kompletację dokumentów do zatrudnienia- zapewnia zgodność oraz przestrzeganie regulaminów i procedur zakładowych obowiązujących w organizacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: biegła obsługa komputera i obsługa internetu
Uprawnienia: umiejętności interpersonalne
Uprawnienia: Zatrudnienie cudzoziemców 2020

Wymagania inne:

umiejętność samodzielnego organizowania pracy pod presją czasu i zadań

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 810 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi