Praca: Młodszy specjalista ds. kontroli jakości

Jesteśmy dynamiczną i ciągle rozwijającą się, międzynarodową firmą sektora chemii budowlanej,
specjalizującą się w produkcji szerokiego asortymentu profesjonalnych systemów budowlanych.

Aktualnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego Zespołu jako:

Młodszy specjalista ds. kontroli jakości
Miejsce pracy: Rzgów
Jeśli do nas dołączysz, Twój zakres obowiązków będzie obejmować:
  • kontrolowanie jakości surowców używanych do produkcji oraz wyrobów gotowych zgodnie z obowiązującymi planami kontroli i specyfikacjami technicznymi (kontrola bieżąca i periodyczna),
  • analizę fizyko-chemiczną składu surowców i produktów w laboratorium zgodnie z planami kontroli oraz atestami,
  • prace czyszczące stosowanych materiałów,
  • wprowadzanie danych, kontrolowanie planu produkcji, prowadzenie dokumentacji kontrolnej,
  • wykonywanie prac manualnych/fizycznych, niezbędnych w dziale kontroli jakości,
  • ścisłą współpracę z działem produkcji w celu rozwiązywania niezgodności oraz optymalizowania procesu produkcyjnego.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie średnie (wyższe mile widziane) w obszarze: chemia, chemia budowlana, inżynieria chemiczna, inżynieria procesowa, inżynieria środowiska, technologia chemiczna, budownictwo,
  • znajomość zagadnień związanych z technikami statystycznymi w dziale kontroli jakości będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w dziale kontroli jakości lub w dziale badawczo-rozwojowym w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość programów MS Excel i MS Word.
  • odpowiedzialność,
  • zorientowanie na cele,
  • skrupulatność i dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole i otwartość na kontakty z ludźmi,
  • gotowość do pracy manualnej, do pracy dwuzmianowej (6-14, 14-22) oraz do okazjonalnych podróży służbowych.
Oferujemy:
  • pracę dla renomowanej marki chemii budowlanej, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • przyjazne środowisko pracy,

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole pasjonatów,

  • realne możliwości rozwoju umiejętności zawodowych: system szkoleń produktowych, kursy i szkolenia finansowane przez pracodawcę,

  • możliwość angażowania się w firmowe inicjatywy dobroczynne,

  • dogodną lokalizację tuż przy Węźle Rzgów (droga ekspresowa S8 i droga krajowa 91), z dojazdem również transportem publicznym z Łodzi i Pabianic,

  • bezpłatny parking dla pracowników,

  • brak dress code’u,

  • bogaty pakiet benefitów:

    • opieka medyczna premium, finansowana w 100% przez pracodawcę

    • 2 opcje pakietu sportowego, finansowane w 50% przez pracodawcę

    • upominki świąteczne

    • paczki dla dzieci

    • dofinansowanie do wypoczynku letniego

    • dobra kawa:) i herbata też;)

    • zniżki na produkty firmowe.