Praca: Montażysta - Elektryk

Studio Wektor jest firmą reklamową działającą od 1991 roku.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Montażysta - Elektryk
Miejsce pracy: Łódź
Zadania:

Montaż obiektów reklamy wizualnej na terenie całego kraju.

Wymagania:
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - dodatkowy atut
  • Potwierdzonych uprawnień SEP
  • Stawiamy ogromny nacisk na dobrą organizację pracy i dbałość o swoje obowiązki
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Prawa jazdy kat. B
  • Dyspozycyjności i gotowość do częstych wyjazdów
  • Pracy na wysokości
  • Zaangażowania w sprawy firmowe
Oferujemy:
  • Stały etat
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne uposażenie
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Prywatną opiekę medyczną