Praca: Montażysta karniszy sufitowych w obiektach hotelowych

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Montażysta karniszy sufitowych w obiektach hotelowych
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/6077
OBOWIĄZKI:
- montaż karniszy sufitowych w obiektach hotelowych na terenie całego krajuPraca na terenie całego kraju - delegacje.Istnieje możliwość zatrudnienia w wymiarze 1/2 etatu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

- prawo jazdy - czynne- dyspozycyjność, sumienność, dokładność - znajomość sztuki budowlanej- umiejętność obsługi wiertarki, młota- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi