Praca: Monter instalacji fotowoltaicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Monter instalacji fotowoltaicznych
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0723
OBOWIĄZKI:
- montowanie instalacji fotowoltaicznych, w szczególności urządzeń wskazanych w wymaganiach wobec kandydatów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

znajomość zasad działania instalacji fotowoltaicznychumiejętność montażu modułu fotowoltaicznego typu AE M6-60 SERIES oraz instalacji inwertera typu SUNTRIO PLUS 4K-10Kdobra organizacja pracy

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi