Praca: Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu
Monter instalacji i urządzeń sanitarnych
Miejsce pracy: Szynkielów
Numer: StPr/22/0235
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie montażu instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych i grzewczych.Montowanie przyłączy wodnokanalizacyjnych, urządzeń do pomiaru ciśnienia, przepływu wody, gazu, przewodów kanalizacyjnych.Wykonywanie robót przygotowawczych związanych z montażem instalacji sanitarnych.Wykonywanie robót związanych z konserwacją, naprawą i modernizacją sieci komunalnych oraz instalacji sanitarnych.Przeprowadzanie kontroli szczelności i drożności instalacji sanitarnych.Przeprowadzanie konserwacji instalacji wodociągowo kanalizacyjnych.Wymienianie uszkodzonych urządzeń.Usuwanie awarii wodociągowych.Układanie, spawanie i uszczelnianie rur z uwzględnieniem ich przeznaczenia.Wykonywanie otworów pod prowadzone instalacje.Poprawne odczytywanie rysunków technicznych, wykonawczych i roboczych.Obsługa urządzeń do wykonywania instalacji tj.: zaciskarka, zgrzewarka, młot udarowy, szlifierka kątowa, wiertarka, gwintownica.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Szynkielów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu