Praca: Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Monter instalacji i urządzeń sanitarnych
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/22/0401
OBOWIĄZKI:

Zakres wykonywanych zadań: -wykonywanie montażu instalacji wodociągowych,kanalizacyjnych,gazowych,grzewczych,wentylacji i klimatyzacyjnych -montowanie przyłączy wodno-kanalizacyjnych,urzadzeń do pomiaru ciśnienia przepływu wody,gazu,przewodów kanalizacyjnych itp. -wykonywanie robót przygotowawczych związanych z budową sieci komunalnych oraz montażem instalacji sanitarnych -wykonywanie robót związanych z budową sieci wodociągowych,kanalizacyjnych,gazowych oraz sieci i węzłów ciepłowniczych -wymienianie uszkodzonych urządzeń

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Kutno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie