Praca: Monter instalacji klimatyzacyjnych


Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Monter instalacji klimatyzacyjnych
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/22/0914
OBOWIĄZKI:

Montaż,serwis-klimatyzacji.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe - mile widziane, doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy w budownictwie - mile widziane

Miejsce pracy:

Kutno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Skierniewice
  • - BUDOWA SIECI INSTALACJI PRZYŁĄCZY GAZOWYCH, - PRACE ZIEMNE,- ODTWARZANIE TERENU. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

  • Dodane: 2022-11-26

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Skierniewice
  • MONTER INSTALACJI WOD-KAN, BUDOWA SIECI KANALIZACJI SANITARNYCH, DESZCZOWYCH, BUDOWA WODOCIĄGÓW, BUDOWA PRZYŁACZY WODOCIĄGOWYCH I KANALIZACYJNYCH Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze...

  • Dodane: 2022-11-25

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

łódzkie / Bełchatów
  • Montaż, demontaż stolarki okiennej i drzwiowej. Montaż, demontaż bram, rolet. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

  • Dodane: 2022-11-25

Hymon Fotowoltaika Sp. z o.o.

łódzkie /
  • Hymon Fotowoltaika Sp. z.o.o lider rynku fotowoltaicznego w Polsce zatrudni ekipy podwykonawcze do montaży instalacji fotowoltaicznych na terenie całej Polski. Stałe zlecenia do 100kW...

  • Dodane: 2022-11-25