Praca: Monter instalacji


Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Monter instalacji
Miejsce pracy: Nowa Gadka
Numer: StPr/21/1194
OBOWIĄZKI:

Montowanie urządzeń OZE, paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła, klimatyzatorów i wentylacji /NABÓR STAŻ PO WER dla os. do 30 r.ż./

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Nowa Gadka


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Grupa MGN

łódzkie /
  • Opis stanowiska: Praca przy montażu okien. Technologia szkło - aluminium. Praca ze zwyżek, platform roboczych. Wymagania: Doświadczenie w pracach budowlano -montażowych.. Zdolność do pracy na...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

łódzkie / Bełchatów
  • Montaż, demontaż stolarki okiennej i drzwiowej. Montaż, demontaż bram, rolet. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

  • Dodane: 2021-12-06

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.

łódzkie / Stryków
  • Zatrudnienie Przez Agencję Pracy Tymczasowej Do Twoich zadań będzie należeć: Montaż drobnych elementów Dbanie o dobrą jakość wytwarzanych produktów Realizacja zleceń produkcyjnych...

  • Dodane: 2021-12-06

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Niebrów
  • montaż mebli Wymagania konieczne: Zawód: Monter mebli Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak

  • Dodane: 2021-12-05