Praca: Monter konstrukcji budowlanych

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Monter konstrukcji budowlanych
Miejsce pracy: Kałduny
Numer: StPr/22/0564
OBOWIĄZKI:
Transport materiałów budowlanych na plac budowy; docinanie mat drewnianych (piła) i montaż tych części za pomocą gwoździarki - kompresor lub za pomocą klucza.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie w konstrukcji drewnianej

Miejsce pracy:

Kałduny

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie