Monter konstrukcji stalowych

2024-06-06

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Radomsko

Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/24/0283
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie i montaż konstrukcji stalowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

- minimum 1 rok doświadczenia- znajomość rysunku technicznego- doświadczenie na stanowisku montera konstrukcji stalowych, samodzielnego składania konstrukcji stalowych na podstawie rysunku technicznego

Miejsce pracy:

Radomsko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Powiązane