Praca: Monter konstrukcji stalowych

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Monter konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: Żelechlinek
Numer: StPr/21/0907
OBOWIĄZKI:

przygotowanie i montaż konstrukcji stalowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

mile widziany 1 miesiąc doświadzcenia na stanowisku monter konstrukcji stalowych sprawność fizyczna umożliwiająca pracę na wysokościach chęć zdobywania nowych umiejętności

Miejsce pracy:

Żelechlinek

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,8 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim