Praca: Monter konstrukcji stalowych


Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Monter konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/21/0421
OBOWIĄZKI:
PRACA NA ELEKTROCIEPŁOWNIACH, WZNOSZENIE HAL STALOWYCH
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Skierniewice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Grupa MGN

łódzkie /
  • Opis stanowiska: Praca na warsztacie z rysunkiem technicznym Praca na warsztacie przy montażu elementów konstrukcyjnych mostów i wiaduktów Wymagania: Kilkuletnie doświadczenie Znajomość...

  • Dodane: wczoraj

ISDM Solution Andrzej Kolasa

łódzkie /
  • Praca: na 1 rok z możliwością przedłużenia Miejsce pracy: Holandia projekt SHELL PERNIS Zadania: Montaż rusztowań na obiektach przemysłowych. Shell Pernis to największa rafineria w...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

łódzkie / Wieruszów
  • Montaż elementów konstrukcji metalowych hal magazynowych wraz z wykonywaniemposzycia z PCV. Załadunek i rozładunek materiałów i wyrobów gotowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub...

  • Dodane: 2021-11-26

Grupa MGN

łódzkie /
  • Praca dla spawaczy oraz monterów konstrukcji na stoczni w Norwegii. Wynagrodzenie od 16€/h Wymagania: doświadczenie aktualne certyfikaty język angielski mile widziany prawo jazdy kat. B

  • Dodane: 2021-11-26