Praca: Monter konstrukcji stalowych


Firma M.M. METAL-BUD zatrudni pracowników na stanowisko

Monter konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: Niechcice
Opis stanowiska:

 

 

Praca w Niechcicach przy produkcji konstrukcji stalowych.

 

Wymagana
  • Znajomość rysunku technicznego oraz zasad produkcji konstrukcji
Oferujemy
  • Wysoki pakiet ubezpieczeń grupowych
  • Premie
  • 4 800 - 6900 zł/mies. brutto
Wymiar pracy
  • Pełny etat
Typ umowy
  • Umowa o pracę
Specjalne wymagania:
  • Brak
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

JMP TECH Sp z o.o.

łódzkie /
  • montaż konstrukcji stalowych. brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m (oraz poziom 0 dla warsztatowców) umiejętność podstawowa czytania rysunku technicznego oraz dokumentacji...

  • Dodane: 2021-07-30

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Mokra Prawa
  • montaż i demontaż konstrukcji stalowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-07-17

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Skierniewice
  • PRACA NA ELEKTROCIEPŁOWNIACH, WZNOSZENIE HAL STALOWYCH Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Dodane: 2021-07-14

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Skierniewice
  • -montaż konstrukcji stalowych,- demontaż konstrukcji stalowych

  • Dodane: 2021-07-06