Monter konstrukcji


2024-02-02


Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu


Grabowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Monter konstrukcji
Miejsce pracy: Grabowiec
Numer: StPr/24/0079
OBOWIĄZKI:
Prace przy użyciu narzędzi i elektronarzędzi, szeroko pojęte prace budowlane i montażowe. Przygotowania pod instalacje. Organizacja pracy własnej na terenie wykonania zlecenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Grabowiec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Monter sprzętu oświetleniowego i lamp elektrycznych

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Miasto: Tomaszów Mazowiecki

montaż elementow i podzespołów sprzętu, montaż lamp oświetleniowych Oferta skierowana do osób do 30 r.ż Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Więcej

Monter maszyn i urządzeń przemysłowych

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Miasto: Czechy (pow. zduńskowolski, gm. Zduńska Wola), Czechy

Wykonywanie prac związanych z przygotowaniem montażu, kontrolą działania i regulacją urządzeń różnych gałęzi przemysłu, np. przemysłu drzewnego, spożywczego, włókienniczego,...

Więcej

Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

2024-02-21

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Miasto: Łask

Wykonywanie montażu instalacji gazowych, grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Staż nie wymagany

Więcej