Praca: Monter nawierzchni kolejowej

Ogłoszenie numer: 7129665, z dnia 2022-06-23

OLIVIA Sokołowska Oliwia

Monter nawierzchni kolejowej

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

Poszukujemy ludzi do pracy przy budowie remontu torów kolejowych w Krzyżu Wielkopolskim i okolic .PRACOWNIKÓW FIZYCZNYCH

  • kompleksowe roboty torowe
  • całościowe roboty ziemne

Wymagania

  • umiejętności pracy zespołowej,
  • samodzielności, rzetelności, zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • dyspozycyjność, praca w delegacji, na terenie całej Polski.

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zakwaterowanie, posiłek.