Praca: Monter ociepleń budynków


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Monter ociepleń budynków
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/0865
OBOWIĄZKI:
montaż ocieplenia i tynkowanie elewacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Praca na wysokości
Uprawnienia: dokładność


Wymagania inne:

praktyka przy agregatach mile widziana

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Lambda S.A.

łódzkie /
  • (Szwecja) Wymagania: Doświadczenie na stanowisku Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami do montażu g-k Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie Umowa o pracę z pełnymi świadczeniami...

  • Dodane: wczoraj

Mikomax

łódzkie / Łódź
  • Zakres obowiązków: Montaż mebli zgodnie z dokumentacją, Kontrolę jakości w ramach swojego stanowiska pracy, Raportowanie zleceń produkcyjnych. Oczekujemy: Zaangażowania w powierzone...

  • Dodane: 2022-05-19

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.

łódzkie / Stryków
  • Zatrudnienie Przez Agencję Pracy Tymczasowej JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA: Montaż drobnych elementów Dbanie o dobrą jakość wytwarzanych produktów Realizacja zleceń produkcyjnych CZEGO...

  • Dodane: 2022-05-18

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

łódzkie / Rogóźno
  • wg programu stażu w ramach FP Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

  • Dodane: 2022-05-16