Praca: Monter pojazdów i urządzeń transportowych

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Monter pojazdów i urządzeń transportowych
Miejsce pracy: Osiedle Niewiadów
Numer: StPr/20/1256
OBOWIĄZKI:

przygotowywanie przyczep do montażu, wykonanie prac pomocniczych polegających na dopasowaniu części montażowych oraz myciu i czyszczeniu jednostek montażowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

mile widziany 1 m-c doświadczenia w zawodzie monter pojazdów i urządzeń transportowych, mile widziana umiejętność montażu, diagnozowania i serwisowania urządzeń i maszyn

Miejsce pracy:

Osiedle Niewiadów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,6 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim