Praca: Monter sieci telekomunikacyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Monter sieci telekomunikacyjnych
Miejsce pracy: Rosanów
Numer: StPr/20/1820
OBOWIĄZKI:

Wykonywanie instalacji światłowodowych i telekomunikacyjnych wewnętrznych, zewnętrznych, doziemnych i napowietrznych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: praca na wysokości

Wymagania inne:

[Inne] : ukończony kurs bezpiecznej pracy na wysokości - zaświadczenie

Miejsce pracy:

Rosanów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu