Praca: Monter stolarki okiennej, drzwi, bram, rolet

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Monter stolarki okiennej, drzwi, bram, rolet
Miejsce pracy: Bełchatów
Numer: StPr/20/1442
OBOWIĄZKI:
Montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, okien, parapetów, witryn, bram i fasady w budynkach mieszkalnych i obiektach użyteczności publicznej; wykonywanie drobnych prac murarsko-tynkarskich; usuwanie starej stolarki budowlanej i wymiana na nową; informowanie klienta o zasadach konserwacji zamontowanych wyrobów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

możliwość przyuczenia do zawodu

Miejsce pracy:

Bełchatów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie