Praca: Monter urządzeń energii odnawialnej

Ogłoszenie numer: 4023555, z dnia 2020-12-16

Reen Technology sp z o o

Budujemy elektrownie fotowoltaiczne

Monter urządzeń energii odnawialnej

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • Monter urządzeń energii odnawialnej, monter stacji solarnej (pv).
  • Montaż konstrukcji, moduły pv, DC kable, falownik.
  • Montaż paneli na dachach, ziemi; prowadzenie tras kablowych; instalacja falownika.

Wymagania

  • Doświadczenie w budowie urządzeń energii odnawialnej
  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Pracę na terenie całej Polski, Belgii i Holandii

Wynagrodzenie

Od 4000 do 8000 PLN