Praca: Monter wyrobów medycznych

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Monter wyrobów medycznych
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/22/0167
OBOWIĄZKI:
Praca montera-montowanie, klejenie, docinanie, konfekcjonowanie, zgrzewanie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: umiejętności manualne
Uprawnienia: - dokładność

Wymagania inne:

Oferta pracy dla osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 3 360 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej