Praca: Monter wyrobów z drewna


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Monter wyrobów z drewna
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/20/1047
OBOWIĄZKI:

montowanie elementów oraz podzespołów z drewna, kompletowanie, pakowanie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie
łódzkie / Pierzyny Małe
  • Szlifowanie, wiercenie, montaż konstrukcji maszynWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia: znajomość rysunku technicznegoWymagania inne:Mile widziane doświadczenie zawodowe

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
łódzkie / Aleksandrów Łódzki
  • prace przy montażu instalacji fotowoltaicznych według projektu; wykonywanie pomiarów oraz prób po montażu; naprawa i instalacja maszyn, urządzeń elektrycznych oraz obsługa...

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
łódzkie / Łask
  • analizowanie dokumentacji montażowej wyrobu , transportowanie elementów i akcesoriów przeznaczonych do montażu, dobieranie i przygotowywanie narzędzi do pracy, montowanie elementów i...

  • Dodane: wczoraj
WIELTON S.A.
łódzkie / Wieluń
  • Wymagania:doświadczenie na stanowiskach związanych z mechaniką, pneumatyką pojazdów samochodowych i/lub ciężarowychwykształcenie techniczne, mile widziane o kierunku mechanik/elektromechanik...

  • Dodane: wczoraj