Praca: Monter wyrobów z drewna

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Monter wyrobów z drewna
Miejsce pracy: Krzywanice
Numer: StPr/21/0220
OBOWIĄZKI:
Montowanie elementów i podzespołów z drewna i tworzyw drzewnych oraz odpowiednich akcesoriów, dobieranie oraz przygotowywanie narzędzi i urządzeń montażowych do pracy, posługiwanie się narzędziami oraz urządzeniami stosowanymi podczas montażu wyrobów z drewna i tworzyw drzewnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: obsługa maszyn stolarskich

Miejsce pracy:

Krzywanice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku