Praca: Monter żaluzji


Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Monter żaluzji
Miejsce pracy: Zduńska Wola
Numer: StPr/20/0515
OBOWIĄZKI:

monter żaluzji, prowadzenie pojazdu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

- dobra sprawność fizyczno-ruchowa - godziny pracy: 7.00-15.00

Miejsce pracy:

Zduńska Wola


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Sunday Polska Sp. z o.o.
łódzkie /
  • Główne obowiązki na tym stanowisku:kompleksowy montaż instalacji fotowoltaicznych na wysokościach lub na ziemi okablowanie instalacjiprzygotowanie i zabezpieczenie miejsca montażu przed...

  • Dodane: 2020-10-29
Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
łódzkie / Łęczyca
  • 1. Montowanie elementów stolarki budowlanej.2. Obróbka drzwi i okien.3. Kompletowanie.4. Pakowanie oraz magazynowanie elementów do montażu.Wymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne...

  • Dodane: 2020-10-25
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
łódzkie / Zgierz
  • montaż mebli wg zleceniaWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakWymagania inne:zdolności manualne

  • Dodane: 2020-10-24
Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • montowanie elementów oraz podzespołów z drewna, kompletowanie, pakowanieWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2020-10-24