Praca: Monter

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu
Monter
Miejsce pracy: Wieluń
Numer: StPr/20/0510
OBOWIĄZKI:

montaż przewodów i urządzeń światłowodowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Wieluń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Zobacz podobne oferty

Work Service S.A.
łódzkie / Stryków, Łódź
  • Obróbka kabli, montaż drobnych elementówPakowanie wyrobu gotowego, kontrola jakościPrzygotowywanie produktów do wysyłkiSumienność i dokładnośćGotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od...

  • Dodane: 2020-10-21
MULTiSERWIS Sp. z o.o.
łódzkie /
  • Miejsce pracy: Anglia, Szwecja, HolandiaZakres obowiązków:Montaż i demontaż izolacji termicznych na obiektach przemysłowych (takich jak rafinerie, stocznie, elektrownie itp.)Wykonywanie izolacji...

  • Dodane: 2020-10-16
Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
łódzkie / Płoszów
  • montaż mebli u klienta (montaż do 100km od Radomska)Wymagania konieczne:Zawód: Monter mebliWymagania dodatkowe:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: 2020-10-15

  • Dodane: 2020-10-12