Praca: Monter/serwisant klimatyzacji

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Monter/serwisant klimatyzacji
Miejsce pracy: Dębowa Góra
Numer: StPr/22/0240
OBOWIĄZKI:
PRACA ZWIĄZANA Z MONTAŻAMI URZĄDZEŃ KLIMATYZACYJNYCH TYPU SPLIT, MULTI SPLIT, MINI VRF, VRF ORAZ SERWISEM I NAPRAWAMI INSTALACJI.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: PRACA NA WYSOKOŚCI
Uprawnienia: umiejętności elektryczne
Uprawnienia: DOKŁADNOŚĆ
Uprawnienia: SUMIENNOŚĆ
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

Mile widziane- doświadczenie w branży budowlanej.Mile widziane- certyfikaty branżowe elektryczne, FGAZ. Znajomość branży HVAC.

Miejsce pracy:

Dębowa Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach