Praca: Murarz-tynkarz


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Murarz-tynkarz
Miejsce pracy: Jasionka
Numer: StPr/21/2135
OBOWIĄZKI:
wznoszenie ścian, wykonywanie filarów, stropów,otworów, sporządzanie zaprawy murarskiej i tynkarskiej
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

doświadczenie w branży budowlanej

Miejsce pracy:

Jasionka


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

K.O.B Kobnext Sp. z o.o.

łódzkie /
  • Miejsce pracy: Niemcy Zakres obowiązków: Wykonywanie prac murarskich na zaprawę i na klej. Inne prace budowlane. Wymagania: Doświadczenie na stanowisku murarza Umiejętność czytania rysunku...

  • Dodane: 2022-01-25

e-r-s Polska sp. z o.o.

łódzkie /
  • Miejsce pracy: projekty w Polsce i za granicą (Niemcy, Austria, Holandia itp.) Obowiązki: wykonywanie prac w zabudowie ogniotrwałej oraz ogólnobudowlanych prace murarskie i ciesielskie na...

  • Dodane: 2022-01-23

e-r-s Polska sp. z o.o.

łódzkie /
  • Miejsce pracy: projekty w Polsce i za granicą (Niemcy, Austria, Holandia itp.) Obowiązki: wykonywanie prac w zabudowie ogniotrwałej oraz ogólnobudowlanych prace murarskie i ciesielskie na...

  • Dodane: 2021-12-31