Praca: Murarz-tynkarz


Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Murarz-tynkarz
Miejsce pracy: Żychlin
Numer: StPr/23/0022
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie murów nośnych, ścianek działowych, fundamentów, stropów, nadproży. Wykonywanie pomocniczych robót murarskich, tynkowanie ścian.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Żychlin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - praca na budowie związana z murowaniem i tynkowaniem ścian- umowa o pracę na czas określony: 2 lata Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe

  • Dodane: 2023-01-29

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • Prace murarskie wewnętrznie i zewnętrznie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Wymagany staż pracy powyżej 2 lat. Wymagana praktyka w...

  • Dodane: 2023-01-16