Murarz


2024-03-26


Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie


Zelówek

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Murarz
Miejsce pracy: Zelówek
Numer: StPr/24/0285
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac murarskich, tynkarskich -praca na terenie woj.Łódzkiego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zelówek


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Murarz

2024-04-11

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Miasto: Samice

- ZAPOZNANIE SIĘ Z PRZEPISAMI BHP I PP,- WYKONYWANIE PRAC MURARSKICH TYPU STAWIANIE ŚCIAN, WYKONYWANIE WSZELKIEGO RODZAJU SZAQLUNKÓW, -- WYKONYWANIE PODSTAWOWYCH ZBROJEŃ,- CZYTANIE PLANÓW...

Więcej

Pomocnik murarza

2024-04-01

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Miasto: Zelówek

praca z murarzami oraz inne prace budowlane. Praca na terenie województwa łódzkiego. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 Wymagania inne:

Więcej