Praca: Murarz


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Murarz
Miejsce pracy: Dmenin
Numer: StPr/20/0815
OBOWIĄZKI:

prace przy budowie pieców przemysłowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Murarz (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)


Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Dmenin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

ZUE S.A.
łódzkie /
  • Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:wykonywanie prac murarskich,licowanie ścian cegłą licówką, okładzinami ceramicznymi, kamieniami naturalnymi oraz spoinowanie,przygotowywanie...

  • Dodane: 2020-10-20
Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
łódzkie / Łęczyca
  • 1. Murowanie2. Tynkowanie3. ZbrojenieWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakUprawnienia: chęć do pracyWymagania inne:doświadczenie w zawodzie murarz

  • Dodane: 2020-10-19
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
łódzkie / Jasionka
  • wznoszenie ścian, wykonywanie filarów, stropów,otworów, sporządzanie zaprawy murarskiej i tynkarskiejWymagania inne:doświadczenie w branży budowlanej

  • Dodane: 2020-10-19
Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
łódzkie / Zduńska Wola
  • Murowanie ścian, zalewanie ścian i stropów betonem, inne prace budowlaneWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakWymagania inne:- zdolności manualne- sprawność fizyczna- brak...

  • Dodane: 2020-10-19