Nastawiacz maszyn

2024-01-27

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Pabianice

Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/23/1068
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn do produkcji żarówek i komponentów do żarówek; dbanie o właściwy stan techniczny maszyn; konserwacja i przeprowadzanie drobnych napraw; realizacja założonych celów ilościowych i jakościowych; prowadzenie pomiarów i kontroli oraz korygowanie procesów; aktywny udział w programach poprawiających efektywność i bezpieczeństwo pracy. Pierwsza umowa o pracę na okres próbny 3 miesięcy; kolejna umowa o pracę na rok. Praca w systemie równoważny w godz. 05.00-13.00, 13.00-21.00, 21.00-05.00.Giełda pracy 23.01.2024r., (wtorek) godz. 11.00. (Budynek A, piętro II, Sala konferencyjna pok. nr 209)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

mile widziane zdolności manualnemile widziane jest doświadczenie w pracy na produkcji (praca zespołowa)

Miejsce pracy:

Pabianice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Powiązane