Praca: Nastawiacz maszyn


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Nastawiacz maszyn
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/22/1355
OBOWIĄZKI:
konserwacja i remont maszyn i urządzeń do produkcji tkanin
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - zatrzymywanie i uruchamianie maszyn- zgłaszanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych- zmiana form wtryskowych zgodnie z dokumentacją- godziny pracy: 6.00 - 14.00; 14.00 - 22.00; 22.00 - 6.00...

  • Dodane: 2023-01-27

Norautron Electronics Sp. z o.o.

łódzkie / Zduńska Wola
  • Do głównych zadań Operatora maszyn THT należeć będzie: Obsługa maszyn do montażu przewlekanego Kontrola produktu Proste czynności konserwacyjne maszyn Wymagania jakie stawiamy kandydatom:...

  • Dodane: 2023-01-25

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie / Proboszczowice
  • Przyjmowanie zboża, pobieranie prób, oczyszczanie zboża, sortowanie, kropienie, magazynowanie wyrobów got., załadunek wyrobów got. na samochody, konserwacje maszyn i urządzeń. Wymagania...

  • Dodane: 2023-01-23

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

łódzkie / Pabianice
  • Obsługa snowadła - maszyny do snucia osnów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

  • Dodane: 2023-01-23