Nauczyciel przedmiotów zawodowych z bhp


2024-05-16


Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach


Skierniewice

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Nauczyciel przedmiotów zawodowych z bhp
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/23/0412
OBOWIĄZKI:
PROWADZENIE ZAJĘĆ W SZKOLE DLA DOROSŁYCH
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)


Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe- mile widziane

Miejsce pracy:

Skierniewice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 35 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Nauczyciel psycholog

dzisiaj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Miasto: Brąszewice

Zapoznanie organizacją pracy w przedszkolu i obowiązującymi regulaminami.Nauka i obsługa sprzętu i narzędzi na stanowisku.Wykonywanie prac związanych z utrzymaniem ładu i porządku oraz...

Więcej

Nauczyciel / Korepetytor przedmiotów szkolnych

2024-05-21

Firma: Moose Polecane Korepetycje Zuzanna Łoś, Marek Łoś Spółka Jawna

Miasto:

ZATRUDNIMY ABSOLWENTÓW I STUDENTÓW DO PROWADZENIA LEKCJI I KOREPETYCJI Z PRZEDMIOTÓW matematyka, fizyka, chemia, biologia, język polski, historia i WOS, muzyka i wiele innych NA NOWY ROK...

Więcej

Nauczyciel przedszkola

2024-05-19

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Miasto: Skierniewice

SPRAWOWANIE FUNKCJI NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, specjalizacja: edukacja wczesnoszkolna, nauczanie zintegrowane Wymagania inne:

Więcej