Praca: Nauczyciel przedszkola


Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Nauczyciel przedszkola
Miejsce pracy: Sierakowice Prawe
Numer: StPr/21/0664
OBOWIĄZKI:
NAUCZANIE W PRZEDSZKOLU
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA I PRZEDSZKOLNA

Miejsce pracy:

Sierakowice Prawe


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

łódzkie / Pabianice
  • - prowadzenie dodatkowych zajęć dydaktycznych dla dzieci z klas 1-3, 4-7, 8 klasa przygotowanie do egzaminu. - doświadczenia w nauczaniu; - dyspozycyjności w wybrane dni tygodnia po godzinie...

  • Dodane: 2021-09-14

Moose Polecane Korepetycje Zuzanna Łoś, Marek Łoś Spółka Jawna

łódzkie / Bełchatów, Kutno, Łódź, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Sieradz, Skierniew
  • ZATRUDNIMY ABSOLWENTÓW I STUDENTÓW DO PROWADZENIA LEKCJI I KOREPETYCJI Z PRZEDMIOTÓW matematyka, fizyka, chemia, biologia, język polski, historia i WOS, muzyka i wiele innych NA NOWY ROK...

  • Dodane: 2021-09-13

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - nauczanie matematyki w szkole podstawowej Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: matematyka Wymagania inne: - umiejętności pedagogiczne oraz kierunkowe-...

  • Dodane: 2021-09-10

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • funcje wychowawczo-opiekuńczo-dydaktyczne nad dziećmi w wieku 2,5-6lat Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

  • Dodane: 2021-09-09