Nauczyciel psycholog

2024-06-10

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Brąszewice

Miejsce pracy: Brąszewice
Numer: StPr/24/0567
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie badań diagnostycznych, rozpoznawanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych dzieci oraz udzielenie pomocy psychologiczno- pedagogicznej. Współpracaz nauczycielami i rodzicami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Psycholog
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Brąszewice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 227 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Powiązane