Praca: Nauczyciel psycholog

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie
Nauczyciel psycholog
Miejsce pracy: Galewice
Numer: StPr/21/0326
OBOWIĄZKI:
Organizowanie i prowadzenie różnych form pomocy psychologicznej w celu zminimalizowania skutków zaburzeń rozwojowych, zapobiegania zaburzeniom zachowaniabadanie i analizowanie psychicznych problemówzwiązanych z nauczaniem i wychowaniem dzieci i młodzieży,diagnozowanie zaburzeń,diagnozowanie sytuacji wychowawczych w celu sprzyjania rozwoju ucznia (Organizowanie i prowadzenie różnych form pomocy psychologicznej w celu zminimalizowania skutków zaburzeń rozwojowych, zapobiegania zaburzeniom zachowaniabadanie i analizowanie psychicznych problemówzwiązanych z nauczaniem i wychowaniem dzieci i młodzieży,diagnozowanie zaburzeń,diagnozowanie sytuacji wychowawczych w celu sprzyjania rozwoju ucznia wychowanka), okreslanie odpowiednich form pomocy psychologicznej, w tym działań profilaktycznych, mediacyjmych, doradczych i interwencyjnych,stosowanie psychoterapii, rahabilitacji psychologicznej, prowadzenie zajęć psychkorekcyjnych i terapeutycznych,prowadzenie poradnictwa i doradztwa w zakresie badanych zjawisk i kategorii,dokumentowanie przebiegu dział diagnostyczno-terapeutychnych-doradczychwspółpraca z instytucjami i organizacjami rządowymi i pozarządowymi organizującymi różne formy pomocy psychologicznej,dbałośc o podnoszenie kwalifikacji zawodowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: psychologia
Uprawnienia: łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych z dziećmi i dorosłymi

Wymagania inne:

staż pracy mile widziany

Miejsce pracy:

Galewice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

2 949 - 4 046 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie