Praca: Ogrodnik terenów zieleni

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Ogrodnik terenów zieleni
Miejsce pracy: Nowy Lindów
Numer: StPr/20/0632
OBOWIĄZKI:
SADZENIEI PRZESADZANIE ROŚLIN, PRZYGOOWANIE TERENU, NAWADNIANIE ROŚLIN, NAWOŻENIE ROŚLIN, USUWANIE CHWASTÓW, WYKONWANIE ZABIEGÓW Z ZAKREU OCHRONY ROŚLIN, PRZYCINANIE ROŚLIN, OBSŁUGAMASZYN TJ. KOSIARKI SPALINOWEJ, PRZYSPALINOWEJ, ZAKŁADANIE TRAWNIKÓW
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Ogrodnik terenów zieleni (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: DYSPOZYCYJNOŚĆ
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ ORGANIZACJI PRACY
Uprawnienia: KURS PRAWA JAZDY B

Miejsce pracy:

Nowy Lindów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach