Praca: Ogrodnik terenu zieleni

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Ogrodnik terenu zieleni
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0034
OBOWIĄZKI:

- zakładanie terenów zieleni (nasadzenia roślin, zakładanie trawników) - koszenie trawników (kosiarka spalinowa Solo AL-KO 4735 Sp-B 4KM, kosa spalinowa Solo AL-KO 137 SB, glebogryzarka Fieldmann kultywator spalinowy FZK 6115-B 50004026)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole umiejętności i dyspozycja do pracy na dworze umiejętności w zawodzie ogrodnika

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi