Praca: Operator cad

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Operator cad
Miejsce pracy: Zaosie
Numer: StPr/20/1250
OBOWIĄZKI:

opracowywanie dokumentacji technicznej: tworzenie, nanoszenie zmian w modelach i rysunkach technicznych począwszy od szkiców, planów iraz pisemnych i ystnych instrukcji, zapewnianie wsparcia w ramach projektowania CAD w zakresie funkcji technicznych i konserwatorskich, kontakt oraz współpraca z zespołem w języku ukraińskim.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Operator CAD (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

umiejetność pracy w zespole, umiejętność wykonywania dokumentacji technicznej, mile widziana znajomość języka ukraińskiego

Miejsce pracy:

Zaosie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 850 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim