Praca: Operator cnc/ustawiacz

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Operator cnc/ustawiacz
Miejsce pracy: Koluszki
Numer: StPr/20/1196
OBOWIĄZKI:

•Realizacja planu produkcyjnego zgodnie z harmonogramem •Odczyt i kontrola parametrów wykonywanej pracy, parametrów procesowych, nadzór nad jakością produktu zgodnie ze specyfikacją •Kontrola procesu pod kątem prawidłowego zużycia surowców i materiałów produkcyjnych. •Bieżąca kontrola stanu maszyn i urządzeń (ład, porządek, stan techniczny) • Utrzymanie w należytym stanie maszyn, urządzeń, narzędzi • Utrzymanie ładu i porządku na stanowisku pracy • Obsługa konwencjonalnych i sterowanych numerycznie maszyn i urządzeń, zgodnie z aktualnymi szkoleniami stanowiskowymi • Prowadzenie szkoleń stanowiskowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: zdolności manualne , umiejetnosc obsługi maszyn skrawających CNC

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Przygotowanie maszyn CNC do produkcji oraz monitorowanie prawidłowego funkcjonowania, Przezbrajanie maszyn i urządzeń CNC [Umiejętność 1] : Przeprowadzanie szkoleń pracowników (nowe przyjęcia, zmiany technologiczne), Nadzorowanie procesu przezbrajania w ramach zaplanowanych działań

Miejsce pracy:

Koluszki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 28 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód