Praca: Operator koparki

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Operator koparki
Miejsce pracy: Kolonia Sójki
Numer: StPr/21/0266
OBOWIĄZKI:
Praca na minikoparce 1,5-3,5 tony przy budowie sieci światłowodowych, dbanie o powierzony sprzęt, posługiwanie się dokumentacją projektową.Miejsce wykonywania pracy: teren całego kraju, głównie województwo kujawsko-pomorskie, wielkopolskie i pomorskie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Operator koparki jednonaczyniowej kl. I

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie zawodowe.Umiejętność obsługi minikoparki i umiejętność posługiwania się dokumentacją projektową mile widziana.

Miejsce pracy:

Kolonia Sójki

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie