Praca: Operator koparki

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Operator koparki
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/5456
OBOWIĄZKI:
- umiejętność pracy w wykopach liniowych- praca przy sieciach wodno-kanalizacyjnychi i robotach ziemnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Operator koparki

Wymagania inne:

- uprawnienia na koparkę- wymagany staż pracy 2 lata- praca w wykopach liniowych

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi