Praca: Operator krawędziarki

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Operator krawędziarki
Miejsce pracy: Zapole
Numer: StPr/20/0943
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie materiału do maszyny, dokładne ułożenie zgodne z rysunkiem technicznym przy wykorzystaniu kątomierza suwmiarki.Ponadto od kandydata oczekujemy: myślenia przestrzennego, umiejętności obsługi maszyny NC krawędziarki, pracowitości, rzetelności.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: b.dobra znajomość rysunku technicznego
Uprawnienia: obsługa wózka widłowego
Uprawnienia: obsługa wypalarki CNC Schtigal 1500

Wymagania inne:

[Inne] : ewentualnie do przyuczenia ale po szkole kierunkowej

Miejsce pracy:

Zapole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu