Praca: Operator linii produkcyjnej

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Operator linii produkcyjnej
Miejsce pracy: Łódź
Opis stanowiska:
  • Obsługa linii produkcyjnej
  • Kontrola jakości gotowego wyrobu
  • Utrzymywanie porządku na miejscu pracy
Wymagania:
  • Chęć do podjęcia współpracy na dłużej
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Motywacja i zaangażowanie do pracy
  • Wykształcenie min. zawodowego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Tężyzna fizyczna
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 3500 zł/brutto
  • Zatrudnienie na podstawię umowy o pracę tymczasową
  • Wdrożenie w początkowym etapie zatrudnienia
  • Poszerzenie kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych, NNW oraz karty MULTISPORTdo piątku w godzinach 22:30-6:30 lub 19:30-3:30
Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.