Praca: Operator malarni

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Operator malarni
Miejsce pracy: Koluszki
Numer: StPr/22/0725
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie pracy przy procesie malowania KTL i malowania proszkowego; obsługa maszyn malarni, stanowisk montażowych, zawieszanie i zdejmowanie detali do malowania na linii i zdejmowanie je po malowaniu. W razie potrzeby wykonywanie analizy chemicznej w laboratorium znajdującym się na hali produkcyjnej, może zajść konieczność uzupełnienia chemii w wannach. Praca w pozycji zmiennej: chodzenie, stanie, siedzenie. Obsługa kabiny proszkowej. Maskowanie, załadunek, rozładunek, prace dodatkowe (czyszczenie zawieszek), pickling
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: mile widziane zdolności manualne

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Znajomość i umiejętność obsługi: szlifierek kłowych i bezkłowych, strugarek i obrabiarek zespołowych, obsługi ręcznych maszyn i urządzeń[Umiejętność 1] : Umiejętność wykonywania pracy przy procesie malowania KTL i malowania proszkowego; umiejętność obsługi maszyn malarni, stanowisk montażowych[Inne] : Umiejętność maskowania, załadunku, rozładunku, czyszczenie zawieszek, picklingu

Miejsce pracy:

Koluszki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 26 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód