Praca: Operator maszyn czyszczących

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Operator maszyn czyszczących
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/1819
OBOWIĄZKI:
- mile widziana obsługa maszyn czyszczących- mile widziana obsługa maszyn: Taski Swingo 250, Taski Swingo 500 samojezdna, Taski Swingo 1450 i 1250 zbieracz / samojezdny- obsługa maszyn: Ergodisc Omni, Ergodisc 165 maszyna jednotarczowa- operator maszyn czyszczących- doczyszczanie obiektu- praca w siedzibie firmy oraz w wyznaczonych obiektach na terenie Łodzi i województwa łódzkiego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

mile widziana umiejętność obsługi maszyn czyszczącychmile widziana umiejętność obsługi maszyny Taski Swingo 2500, umiejętność obsługi maszyny Taski Swingo 5000 samojezdna, umiejętność obsługi maszyny Taski Swingo 1450 i 1250 zbieracz / samojezdny, umiejętność obsługi maszyny Ergodisc Omni, umiejętność obsługi maszyny Ergodisc 165 maszyna jednotarczowa

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi