Praca: Operator maszyn do obróbki skrawaniem


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Operator maszyn do obróbki skrawaniem
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/20/1077
OBOWIĄZKI:

nastawianie parametrów maszyn, konserwacja, wykrywanie nieprawidłowości pracy i usuwanie usterek

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
łódzkie / Łowicz
  • · drobne naprawy, remonty, utrzymanie techniczne budynku· drobne naprawy elektryczne· skuteczne usuwanie awarii· praca na wysokości pow. 3m (opcjonalne)Wymagania konieczne:Wykształcenie:...

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
łódzkie / Widawa
  • zamiatanie, mycie podłóg, odkurzanieWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakWymagania inne:doświadczenie mile widziane

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
łódzkie / Łódź
  • - praca fizyczna w wymuszonej pozycji ciała, stojąca, wymagająca schylania się- manualne prace ręczne- kontrola jakości wyrobów- przenoszenie, podawanie elementów do maszyny- obsługa maszyn...

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
łódzkie / Łódź
  • DROBNE PRACE GOSPODARCZE, HYDRAULICZNE, ŚLUSARSTWO, DROBNE NAPRAWY, SPAWANIE, TYNKOWANIE, MONTAŻ GLAZURY, WAŻNA WYSOKA KULTURA OSOBISTA (PRACA WŚRÓD MŁODZIEŻY I NAUCZYCIELI)Wymagania...

  • Dodane: wczoraj