Praca: Operator maszyn do produkcji wyrobów drewnianych

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Operator maszyn do produkcji wyrobów drewnianych
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/21/0100
OBOWIĄZKI:
Praca przy maszynach stolarskich, prace logistyczne związane z obsługą wózków ręcznych, dżwiganie formatek meblowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Operator maszyn do produkcji wyrobów drewnianych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 5)

Wymagania inne:

Doświadczenie min. 6 m- cy pracy na ww. stanowisku.

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej