Praca: Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0845
OBOWIĄZKI:
- realizacja procesu produkcyjnego- kontrola elementów systemów filtracyjnych- kontrola prawidłowej realizacji procesu- kontrola detali- montowanie oprzyrządowań maszyn i urządzeń wykorzystanych w procesie przetwórtwa tworzyw sztucznych- wykonywanie prac związanych z produkcją zleconych przez kierownika działu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

staż pracy: min.18 m-cy w przetwórstwie tworzyw sztucznychumiejętność obsługi maszyn wtryskowych Augburg, Negri Bossidoświadczenie we wtrysku

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi